Asaki ile Al Sat ve Kirala

Sektör
Bilgisayar & İletişim - Diğer Bilgisayar ve Bilişim Şirketleri
Firma Yetkilisi
Celalettin Yürekli
Adres
Yeni Mah. çizgi sokak No:84/1 Silivri İstanbul
Asaki ile Al Sat ve Kirala
Asaki ile Al Sat ve Kirala
Asaki ile Al Sat ve Kirala
Asaki ile Al Sat ve Kirala

Firmayı Paylaş

Firmayı Takip Edin

Firma Açıklaması

Asaki.com.tr nedir?

Artık tüm dünya gibi bizde tüm işlemlerimizi İnternet üzerinden gerçekleştiriyoruz. www.asaki.com.tr kimdir diye bakacak olursanız da İnternet üzerinde

 

Artık tüm dünya gibi bizde tüm işlemlerimizi İnternet üzerinden gerçekleştiriyoruz. www.asaki.com.tr kimdir diye bakacak olursanız da İnternet üzerinden hizmet sunan sayfalardan biri olduğunu görüyorsunuz. Hem emlak alım satımı, kiralanması hem de vasıta kiralanması, alım satım işlemlerinin gerçekleşmesi için hizmet veren site birçok kullanıcı tarafından da yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. İstediğiniz tüm seçeneklere sahip kiralık ya da satılık ilanlara ulaşabileceğiniz sitenin kullanımı da oldukça kolaydır.  Kullanıcıların rahat ve kolay bir şekilde istediği ilanı vermesi ya da ihtiyacı olan ilanlara ulaşmasını amaçlayan sitede güvenli hizmet vermek de firmanın çalışma prensipleri arasında ilk sıradadır. Memnuniyet odaklı çalışma sistemi ile de gün geçtikçe daha fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilmeye başlamıştır.

Asaki.com.tr Nasıl Çalışır?

Öncelikle siteye ücretsiz bir şekilde üye olup hesabınızı oluşturmalısınız. Oluşturulan hesabınıza bilgilerinizi girip vasıta alım satımı ya da kiralık ihtiyaçlarınıza ulaşmak için sayfanızı doğru bilgiler ile doldurmalısınız. Yayınladığınız ya da yayında olan ilgilendiğiniz ilanlara bu bilgiler aracılığıyla ulaşılacağı için sayfaya yazılan bilgilerin doğru olması oldukça önemlidir.Sayfanızı ve üyeliğinizi ücretsiz bir şekilde oluşturduktan sonra yine ücretsiz bir şekilde ilan verebilir, yayınlanan ilanları görüp ilan sahiplerine ulaşabilirsiniz. Her hafta yenilenen ve kullanıcılarına güncel ilanları sunmak için çalışan site, konum ve harita bilgileri ile de çevrenizde size uygun olan ilanları sayfanızda sıralar ve ilan aramak konusunda vakit kaybetmeden ihtiyacınızı karşılamayı sağlayacak bir alt yapı ile hazırlanmıştır.

Çalışma İlkeleri Nelerdir?

İnternet’te bulunan ilan sayfaları arasında sık sık tercih edilen Asaki, müşteri memnuniyetini devamlı kılmayı ve ilan sahiplerinin siteyi mutlu bir şekilde kullanmalarını iş prensibi haline getirerek başlamıştır. Emlak alım satımı ya da kiralama sektöründe şeffaflığın son derece önemli olduğunun farkında olan firma için kullanıcıların tüm bilgilerinin doğruluğu oldukça önemlidir. kullanıcıların güvenli bir şekilde araç ya da emlak ihtiyaçlarını karşılamak ve bu işi karşılıklı güven içerisinde yürütmek hem sistemin hem de sektörün devamlılığını sağlar. Bu yüzden asaki.com.tr nin çalışma ilkelerinin şeffaf ve güvenilir bir şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak vardır.