Banka Eksperi.com

Sektör
Ekspertiz - Gayrimenkul Ekspertiz
Firma Yetkilisi
SADIK KEMAL ARSLAN
Adres
Kartaltepe Mah. Olgunlar sok N:17/6 Bakırköy İstanbul
Banka Eksperi.com
Banka Eksperi.com
Banka Eksperi.com
Banka Eksperi.com

Firmayı Paylaş

Firmayı Takip Edin

Firma Açıklaması

bankaeksperi.com ile gayrimenkul fiyatlandırması artık çok daha kolay ve ulaşılabilir bir hizmet..    bankaeksperi.com Türkiye’nin online ekspertiz sitesi olup şahıs ve şirketlerin tüm Türkiye deki gayrimenkullerine  ekspertiz hizmeti almaları için kurulmuş güvenilir bir sitedir..
         SPK lisanslı eksperlerin hazırladığı değerlemeleri ve tespit edilen bu değeri ve gayrimenkulün hukuki durumunu bildirir raporu doğru yatırım yapmanız ve risk almamanız için  size online sağlıyor..
         bankaeksperi.com tüm hizmetlerini internet üzerinden herkes tarafından sipariş edilebilir paketler halinde sunmakta ve bu hizmetler, birkaç gün içerisinde SPK lisanslı bir eksper tarafından rapor şeklinde hazırlanıp  müşteriye sunulmaktadır. İster piyasa fiyatı konusunda bilgi içeren tam kapsamlı bir ekspertiz raporu, isterse yalnızca gayrimenkule ilişkin tapu kütüğü incelemesi talebinde bulunun, müşteri birkaç gün içerisinde  eksper tarafından hazırlanan raporu temin ederek gayrimenkul hakkında istediği bilgiye erişebiliyor. 
         bankaeksperi.com Tüm tapu işlemlerinde güven ve şeffaflığı tesis etmeyi, insanların tam bilgi sahibi olarak karar vermelerini sağlamayı ve sonradan taraflar arasında ortaya çıkabilecek uyuşmazlıkları asgariye indirmeyi amaçlıyor.

www.bankaeksperi.com

Türkiye’nin ekspertiz sitesi bankaeksperi.com ülke genelinde  gayrimenkuller için ekspertiz hizmeti vermektedir.

 

Gayrimenkul Değerleme Nedir?

         Genel olarak emlak ekspertizi; taşınmazın değerinin bağımsız ve tarafsız şekilde belirlenmesi, gayrimenkulün konumu, imar durumu, mülkiyeti etkileyen hakların varlığı, gayrimenkulün piyasa değeri gibi konularda SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanları tarafından, güvenilir ve tarafsız bir şekilde araştırılıp rapor halinde sunulduğu hizmetin adıdır.

         Türkiye ’nın her yerinden gayrimenkule olan yüksek talep gayrimenkul fiyatlarını sürekli yukarı taşımış olup, tapuların bu kadar el değiştirmeside kendi içinde bir çok riski yanında getirmiştir. Gayrimenkul değerleme hizmetide bu manada önem kazanmıştır. bankaeksperi.com olarak, ekspertiz hizmetini herkesin internet üzerinden birkaç dakika içerisinde sipariş verebileceği şekilde sunarak karmaşık gibi görünen bu hizmeti basit ve anlaşılır hale getirdik, üstelik ekspertiz hizmetinin yanı sıra belediye inceleme, durum tespit ve fiyat görüş gibi çeşitli hizmetler sunarak aklınıza gelebilecek  her türlü soruyuda cevaplandırıyoruz.

 

Gayrimenkul Değerleme Hizmetlerini Kimler Almalı?

         Gayrimenkul yatırımı yaparken, gayrimenkulü ederinin üstünde satın almak istemeyen ve risksiz bir şekilde yatırım yapmak isteyen, yaptığı yatırımların piyasa fiyatını öğrenmek isteyen herkes gayrimenkulün değeri ve yasal durumu hakkında emin olmak için bankaeksperi.com dan bu hizmeti almalıdır. Alıcı ilk olarak, ilgili gayrimenkulün tapu örneğini gönderip, online olarak hızlı bir şekilde gayrimenkul değerleme raporu teklifi isteyebilir ve daha sonrasında gelen teklifi onayladıktan sonra bankaeksperi.com ekibi hemen çalışmalara başlar.

Sırasıyla

         - Lisanslı değerleme uzmanı tarafından mülk yerinde ziyaret edilir

         - Taşınmazın bağlı olduğu resmi kurumlarda araştırmalar yapılır.     

         - Gayrimenkulün yasal durumu incelenir.

         - Mimari projesine uygunluğu kontrol edilir raporlanır.

         - Piyasa fiyatı gibi konular şeffaf ve güvenilir bir şekilde raporlanır,

         - Değerleme raporu en kısa sürede alıcıya ulaştırılır.

Alıcı  rapor sonucuna göre, gayrimenkulün yasal durumundan veya gerçek değerinden emin olduktan sonra, güvenli bir şekilde satıcı ile satış işlemini tamamlayabilir.

Gayrimenkul de Ekspertizin Önemi
Gayrimenkullerde ekspertiz yapılmadan satış, sigorta ve buna benzer işlemler yapılamamaktadır. Örneğin bir gayrimenkulünüz var ve sigorta yaptırmak istiyorsanız, en basit DASK poliçesi için bile gayrimenkulün bina değeri, eşya değeri ekspertizi yapılır. Bu ekspertizler doğru yapılamaz ise, herhangi bir hasar durumunda hatalı yapılan ekspertizlerin sebebiyle doğru hasar ödemeleri yapılamaz ve değerin altında ödemeler yapılabilir.
Bir diğer önemli konuda gayrimenkulün zaman içerisinde değerinin atış ve azalması mümkündür,bu sebeple değer dalgalanmalarının da takip edilip anlaşılır olması açısından ekspertiz raporları ciddi önem taşımaktadır.