Kutlu Yapı İnşaat

Sektör
İnşaat - Müteahhitler ve Müteahhitlik Hizmetleri
Firma Yetkilisi
Haşim KUTLU
Adres
Şehitler Mah. ATATÜRK CADDESİ NO 151/149 Esenyurt İstanbul
Kutlu Yapı İnşaat
Kutlu Yapı İnşaat
Kutlu Yapı İnşaat
Kutlu Yapı İnşaat

Firmayı Paylaş

Firmayı Takip Edin

Firma Açıklaması

KUTLU YAPI İNŞAAT  kaliteli yaşam ve konfor için kendinizi ödüllendirmenin tam zamanı Güvenli ve doğru bir alışveriş için KUTLU YAPI'ya  bekliyoruz...

 İstanbul ve tekirdağ   kat karşılığı  inşaat  arsa alım satımı  daire  alım satımı  ve arsa alıp  inşaat  yapmaktayız ayrıca  inşaat  yapmak isteyen firmaların  toplu konut  mustakil bina işyer inşaatlarının yapımını üstlenebiliriz 

Banyo Dolapları

Banyonuzda temizlik eşyalarınızı, makyaj malzemelerinizi, havlularınızı ve kişisel eşyalarınızı saklamaya yarayan modern banyo dolapları modelleri, şık model ve modern tasarımlarıyla banyonuzu ulaşılması zor bir görsel güzelliğe kavuşturmaktadır. Banyo dekorasyonunuzu sağlayan en önemli mobilya olan banyo dolapları, kullanışlı olmalı ve sağlığınızı tehdit etmeyen kaliteli alt yapı malzemeleriyle üretilmiş olmalıdır. 

Portmanto Modelleri

Evinin şıklığını daha girişten yakalamak isteyenlerin vazgeçemediği mobilya modellerinden olan portmantolar, şık modelleri ve modern tasarımlarıyla evinize gelen kişilerde olumlu bir ilk izlenim bırakmanıza yardımcı olmaktadır. Firmamız mobilya tasarımı ve mobilya imalatı konusunda yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. En büyük ayrıcalığı kalitesi ve kişiye özel hizmeti olan firmamız,…KUTLU YAPI DEKORASYONA BEKLİYORUZ ..

Mutfak Dolapları

Evinizin mutfak dolapları, özel sipariş mutfak dolabı imalatı yaptırın karlı çıkın. Beğendiğiniz bir modeli mutfağınıza uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Mutfak dolabı ihtiyacınızı özel sipariş vererek yaptırın, beğendiğiniz mutfak ünitesinin keyfini yaşayın. Hayatımız vaz geçilmezi mutfaktan iyi işler çıkarabilmek için, iyi bir mutfak dolabına ihtiyacınız olacaktır. Bozulan Mutfak Mobilyalarınızın Tamir Ettirin.