MOD-EV Dekorasyon

Sektör
İnşaat - Duvar Kağıdı
Firma Yetkilisi
yusuf DEMİR
Adres
Battalgazi Mah. battalgazi mahallesi Esenyurt İstanbul

Firmayı Paylaş

Firmayı Takip Edin

Firma Açıklaması

Boya Yapılmasını Duvar kağıdına göre dezavantajları

Boya sıradandır. Üzerinde desen gölge barındırmaz, Duvar kağıdına göre fazlaca estetik olduğu söylenemez. Mobilya ve dekorasyonunuz ile genelde uyum sağlamak oldukça zordur. Pek fazla ihtişamı yoktur.  ise mutfak ve banyo dahil her yere duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Fiyatlarını ise diğer başlıkta işleyeceğiz.

Duvar kağıdı mı daha ucuz Boya yaptırmak mı ? Maliyetleri Nelerdir. 

Bu Yaptıracağınız duvar boyasına yada kullanacağınız duvar kağıdına göre değişecektir. İkisininde farklı fiyat seçenekleri ve kaliteye göre farklı fiyatları vardır. Ustalık ücretlerde yine yapan ustaya göre değişeceğinden iyi bir fiyat araştırması yapmanız ve ihtiyaçlarınıza göre seçtiğiniz malzemelerin fiyatlarını karşılaştırmanız gerekmektedir. En ucuz ve ekonomik duvar seçeneği için biraz zaman ayırmanızı öneririz.Lakin evinizi yada ofisinizi her birkaç yılda bir boyatıp kendinize maliyet çıkarmanız zararınıza olacaktır ortalama bir kalite duvar kağıdı ortalama 5 ile 10  yıl gibi bir zaman zarfı gönül rahatlığı ile kullanıla bilmektedir zevke ve arzuya göre boyanabilir kağıt tercihte edilebilir.özellikle ofisinizde göz alıcı bir şıklığa kavuşmak hem müşterilerinizin hemde rakiplerinizi etkilemek sizin elinizde.(duvar kağıdı %15 ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır)

 

Duvar kağıdı fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden* yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.