YÖNTEM GROUP SİGORTA ACENTELİĞİ

Sektör
Sigortacılar - Trafik Kasko
Firma Yetkilisi
Serhan AKÇAY KILBAŞOĞLU
Adres
Zafer Mah. 126. Sokak - No: 6/3 Esenyurt İstanbul
YÖNTEM GROUP SİGORTA ACENTELİĞİ
YÖNTEM GROUP SİGORTA ACENTELİĞİ
YÖNTEM GROUP SİGORTA ACENTELİĞİ
YÖNTEM GROUP SİGORTA ACENTELİĞİ

Firmayı Paylaş

Firmayı Takip Edin

Firma Açıklaması

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından yapılan genel sağlık sigortalısı kişi ve bakmakla yükümlü oldukları kişilerin, Özel Sigorta Şirketi’nin belirlemiş olduğu Sosyal Güvenlik Kurumu ile sözleşmeli sağlık hizmeti veren kuruluşlardan sağlık hizmeti alması sırasında oluşan ilave ücretleri Sağlık Sigortası Genel Şartları ve özel şartlar dahilinde teminat altına alan poliçedir.

Kasko Sigortası 

Kasko aracınızın kaza, yanma, çalınma vb.. durumlarda oluşan zararları güvence altına alan bir sigortadır. Kasko yaptırırsanız, aracınızda oluşabilecek hasarları kasko yaptırılan sigorta şirketi karşılayacaktır.

Zorunlu Trafik Sigortası ( ZTS )

Zorunlu trafik sigortası (ZTS), yasa gereği her aracın yaptırması gereken zorunlu bir sigortadır. Trafik sigortasının amacı, bir aracın kazaya karışması durumunda, aracın karşı tarafa vereceği zararı belirli bir oranda karşılamasıdır. Zorunlu trafik sigortası, sigortayı yaptıran aracın değil, diğer tarafın hasarını karşılamak için yapılır. Zorunlu trafik sigortası yaptırmamış bir aracın trafiğe çıkması yasal olarak yasaktır. Bu durumun tespiti durumunda aracınız hemen trafikten men edilecektir.

Dask 

Dask (Doğal Afet Sigortalı Kurumu) Bu sigortanın amacı ortak bir sigorta havuzu oluşturularak herhangi bir afet durumunda zararlarınızı karşılayabilmektir. Ülkemizde deprem riskinin yüksek olması nedeniyle çok önemli ve zorunlu bir Poliçedir.
 
 

Konut Sigortası 

Konut Sigortası, evinizi deprem, sel, terör, yangın, hırsızlık, su basması, vb.. risklere karşı güvence altına alan bir poliçedir
 

Seyahat Sigortası 

Seyahat sigortası, yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde başınıza gelebilecek her türlü kaza , tıbbi tedavi teminatı sağlayan ayrıca bavulunuzun kaybı gibi durumlarda ise sizin zararınızı ödeyen bir sigortadır. Bu sigorta ile seyahat süresince kendinizi bir çok riske karşı güvence altına alabilirsiniz. Hastalanmanız ya da kaza geçirmeniz halinde tedavi masraflarınız yurt içinde ve yurt dışında belirli limitler dahilinde karşılanacaktır.
 

En Uygun Fiyata En Doğru Sigortayı Alın!