Hakkımızda

Asaki.com.tr; Arsa Denizi Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı firmasının sektördeki 15 yıllık tecrübesinin ardından hayata geçirdiği tamamen ücretsiz bir arsa, gayrimenkul ve araç alım satım platformudur.

Altyapısı ve tasarımı kullanıcıların en verimli şekilde faydalanabileceği şekilde oluşturulan asaki.com.tr'de Türkiye’nin her yerinden sürekli güncellenen ilanlar ilgilileriyle buluşuyor.

asaki.com.tr'de yatırım yapmak, yatırımını değerlendirmek ve online mağazalar kurup emlak ve araç alışverişi yapmak isteyenlerin rahatlıkla kullanabileceği, kullanıcı dostu bir sistem olarak tasarladık.

Kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısımız ile kullanıcılarımızın her zaman en iyi hizmeti alması gerektiğini düşünüyor ve tecrübemiz ile bunu asaki.com.tr'de  sürekli kılmayı hedefliyoruz.

Türkiye genelinde detaylı ve güncel ilanlar ile kullanıcılarımıza geniş bir portföy sunuyoruz. asaki.com.tr kısa sürede ev, arsa, araç alım satımı yapmak isteyenlerin ilk tercihi ve buluşma noktası haline geleceğine inanıyoruz.